काठमाडौं । नेकपा एमालेका प्रचारप्रसार विभाग प्रमुख पृथ्वीसुब्बा गुरुङले निर्वाचनको आचारसंहिता उल्लंघन गरेर पार्टीलाई भोट मागेका छन् ।                                              गएराति १२ बजेबाट मौन अवधि सुरु भएको मा उनले भने   बुधबार बिहान आफ्नो आधिकारिक फेसबुक पेजमार्फत आफ्नै भिडिओ सेयर गर्दै भोट मागेका हुन् ।

निर्वाचन आचारसंहिता अनुसार मौन अवधिमा सामाजिक सञ्जालबाट समेत भोट माग्न नपाईने ब्यवस्था छ ।यदी त्यस्तो गरेको पाईएमा आचारसंहिता विपरित काम गरेको भनी तत्काल कारबाही हुने आयोगले बताएको थियो।

प्रकाशित मिति: २८ बैशाख २०७९, बुधबार

ग्लोबल नागरिक संवाददाता

'हामी जे देख्छौं, त्यही लेख्छौं र देखाउछौं'
सत्य-तथ्य निष्पक्ष ताजा समाचार'

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?


स्रोतहरू खुलाइएका बाहेक ग्लोबल नागरिकमा प्रकाशित सम्पूर्ण सामग्रीहरू ग्लोबल जर्नालिस्ट ग्रुपका सम्पत्ति हुन् । यसमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू छापा, विद्युतीय, प्रसारण वा अन्य कुनै पनि माध्यमबाट पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।

©2024 GlobalNagarik All rights reserved. | Website by Appharu.com