काठमाडौं । नथिङ मोबाइल ब्रान्डले नेपालमा आफ्नो फोन, स्मार्ट वाच र एयर बड्स सार्वजनिक गरेको छ । कार्ल पेइद्वारा स्थापित अग्रगामी ब्रिटिस आधारित उपभोक्ता इलेक्ट्रोनिक्स कम्पनी नथिङ टेक्नोलोजी लिमिटेडले आफ्नो उपब्रान्ड सीएमएफमार्फत विश्वव्यापी रूपमा आफ्नो उत्पादन लाइनअप विस्तार गरेको हो ।

नेपालमा सीएमएफ फोन १, सीएमएफ बड्स प्रो २ र वाच प्रो २ को ग्लोबल सोमबार एकै पटक लन्च गरिएको हो । सीएमएफ फोन १, सीएमएफ बड्स, सीएमएफ बड्स प्रो २, र वाच प्रो २ को लन्चसँगै ब्रान्डको ‘अद्भूत डिजाइन’ नैतिकताको प्रतीक हो । नथिङले नवीनतामा समर्पित, डिजाइनमा उत्कृष्टता र उपभोक्ता केन्द्रित प्रविधि समाधानमा आफ्नो समर्पण प्रदर्शन गरेको छ।

सीएमएफ फोनले स्मार्टफोन बजारमा सीएमएफको डेब्यूलाई चिन्ह लगाउँछ, जसले विविध उपभोक्ता प्राथमिकता पूरा गर्ने उद्देश्यले निजीकरण र कार्यक्षमताको मिश्रण प्रदान गर्छ । कालो, सुन्तला, हल्का हरियो र निलोमा उपलब्ध, सीएमएफ फोनको प्रत्येक संस्करणले परिष्कृत अनुभवका लागि टेक्स्चर केस र अधिक स्पर्श अनुभवका लागि शाकाहारी छाला फिनिशको बीचमा फरक विकल्प प्रस्तुत गर्छ ।

साथै नथिङले फोन २ ए ल्याएको छ, जसमा शक्तिशाली मिडियाटेक डाइमेन्सिटी ७२० प्रो चिपसेट छ । नथिङले इअर र इअर (ए) (इअर बुड्स) पनि नेपालमा ल्याएको छ ।

सीजी मोबाइल प्रालिले स्थानीय दर्शकसँग संलग्न हुने र नेपालमा बलियो ब्रान्ड उपस्थिति स्थापना गर्ने आफ्नो प्रतिबद्धतालाई जोड दिँदै जीवन्त र रङ्गीन नेपाली अभिनेता प्रदीप खडकालाई आफ्नो ब्रान्ड एम्बेसेडरको रूपमा घोषणा गरेको छ । प्रदीप खडकाको अनुमोदनले लक्षित उपभोक्ताहरूसँग राम्रोसँग जोडिने, ब्रान्ड दृश्यता र यस क्षेत्रभरि उपभोक्ता विश्वास बढाउने अपेक्षा गरिएको छ।

सीएमएफ फोन २, सीएमएफ बड्स प्रो २, सीएमएफ वाच प्रो २, सीएमएफ बड्स, नथिङ फोन र नथिङ फोन (२ ए) नथिङ इयर र नथिङ इयर (ए) चौधरी ग्रुपका प्रबन्ध निर्देशक निर्वाण चौधरी तथा ब्रान्ड एम्बेसेडर प्रदीप खडकाले सार्वजनिक गरेका हुन्

प्रकाशित मिति: २६ असार २०८१, मंगलबार

ग्लोबल नागरिक संवाददाता

'हामी जे देख्छौं, त्यही लेख्छौं र देखाउछौं'
सत्य-तथ्य निष्पक्ष ताजा समाचार'

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?


स्रोतहरू खुलाइएका बाहेक ग्लोबल नागरिकमा प्रकाशित सम्पूर्ण सामग्रीहरू ग्लोबल जर्नालिस्ट ग्रुपका सम्पत्ति हुन् । यसमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू छापा, विद्युतीय, प्रसारण वा अन्य कुनै पनि माध्यमबाट पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।

©2024 GlobalNagarik All rights reserved. | Website by Appharu.com