मधेस प्रदेशको नतिजामा ३.६ देखि ४ जीपीए ल्याउने १ हजार ५३१ संख्यामा उत्तीर्ण १५ प्रतिशत लेखेको बोर्डले बागमती प्रदेशमा सोही जीपीए ल्याउने ४ हजार ६०२ संख्यामा उत्तीर्ण प्रतिशत ०.४७८ लेखेको छ। जबकी मधेसको भन्दा बागमतीमा ३.६ देखि ४ जीपीए ल्याउनेको संख्या ३ हजार ३१ ले बढी छ।

त्यस्तै गण्डकी प्रदेशमा ३.६ देखि ४ जीपीए ल्याउने ७८४ भएपनि उत्तीर्ण प्रतिशत ०.०८१ लेखिएको छ। क्रमश सोही जीपीएमा लुम्बिनीमा प्रदेशको १ हजार २२० मा ०.१२७ लेखिएको छ। कर्णाली प्रदेशको ११४ मा ०.०१२ लेखिएको छ र सुदुर पश्चिम प्रदेशको १९५ मा ०.०२० लेखिएको छ।

पहिलेको नतिजा।
सच्याइएको नतिजा।

प्रकाशित मिति: ११ श्रावण २०७९, बुधबार

aatmaram khanal

ग्लोबल नागरिक संवाददाता

'हामी जे देख्छौं, त्यही लेख्छौं र देखाउछौं'
सत्य-तथ्य निष्पक्ष ताजा समाचार'

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?


स्रोतहरू खुलाइएका बाहेक ग्लोबल नागरिकमा प्रकाशित सम्पूर्ण सामग्रीहरू ग्लोबल जर्नालिस्ट ग्रुपका सम्पत्ति हुन् । यसमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू छापा, विद्युतीय, प्रसारण वा अन्य कुनै पनि माध्यमबाट पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।

©2024 GlobalNagarik All rights reserved. | Website by Appharu.com