सुर्खेत । सुर्खेतको बिरेन्द्रनगरमा पिकलबल एशोसियसन सुर्खेत जिल्ला समिति अर्जुन बि.सी को अध्यक्षतामा गठन भएको छ।

सुर्खेतको बिरेन्द्रनगरमा खेलप्रेमी र खेलाडीहरूकाे भेलाबाट पिकलबल एशोसिएसन सुर्खेत गठन भएको हो। जसको अध्यक्षमा अर्जुन बिसी चयन भएका हुन्।

यस्तै उपाध्यक्ष रवि योगि र प्रतीक शाही ठकुरी, सचिवमा चन्द्र सुबेदि र काेषाध्यक्ष संगीता कुमारी शाही चयन भएका छन्। सदस्यहरूमा जनक शिह, प्रेम बिसी ,करण बैगार , बिपिन रोकाय ,खडक शाही , दिपक शर्मा र कपेद्र बिसी चयन भएका छन्।

जिल्ला खेलकुद बिकास समिती सुर्खेतका सदस्य सचीव जगत प्याकुरेलको प्रमुख आतिथ्यमा र पिकलबल एशोसियसन नेपालका तर्फबाट प्रतिनिधि जनक शिंहको बिशेष आतिथ्यमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। कार्यक्रम को सहजीकरण प्रेम बिसीले गरेका थिए ।

प्रकाशित मिति: १० मंसिर २०८०, आइतबार

ग्लोबल नागरिक संवाददाता

'हामी जे देख्छौं, त्यही लेख्छौं र देखाउछौं'
सत्य-तथ्य निष्पक्ष ताजा समाचार'

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?


स्रोतहरू खुलाइएका बाहेक ग्लोबल नागरिकमा प्रकाशित सम्पूर्ण सामग्रीहरू ग्लोबल जर्नालिस्ट ग्रुपका सम्पत्ति हुन् । यसमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू छापा, विद्युतीय, प्रसारण वा अन्य कुनै पनि माध्यमबाट पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।

©2024 GlobalNagarik All rights reserved. | Website by Appharu.com