काठमाडौं । राष्ट्रिय धोती दिवस मनाउने क्रममा प्रहरीले जनमत पार्टीका अध्यक्ष तथा सांसद सिके राउतसहित ५० भन्दा बढीलाई पक्राउ गरेको छ।

अंग्रेजी नयाँवर्षको पहिलो दिन जनवरी १ का दिन राष्ट्रिय टाेपी दिवस मनाइँदै आइएकाे छ। साेही दिन सिके राउतसहितकाे टाेलीले पनि राष्ट्रिय धाेती दिवस मनाउन बबरमहलबाट माइतीघर मण्डलातिर जान खोज्दा प्रहरीले साेमबार बिहान नियन्त्रणमा लिएकाे हाे।

 

प्रकाशित मिति: १६ पुस २०८०, सोमबार

ग्लोबल नागरिक संवाददाता

'हामी जे देख्छौं, त्यही लेख्छौं र देखाउछौं'
सत्य-तथ्य निष्पक्ष ताजा समाचार'

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?


स्रोतहरू खुलाइएका बाहेक ग्लोबल नागरिकमा प्रकाशित सम्पूर्ण सामग्रीहरू ग्लोबल जर्नालिस्ट ग्रुपका सम्पत्ति हुन् । यसमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू छापा, विद्युतीय, प्रसारण वा अन्य कुनै पनि माध्यमबाट पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।

©2024 GlobalNagarik All rights reserved. | Website by Appharu.com