काठमाण्डाै – प्रतिनिधि सभाको बैठक १५ मिनेटको लागि स्थगित भएको छ ।ओलीप्रति गरिएको टिप्पणीका कारण एमाले सांसदहरुले बैठक अवरोध गरेसँगै १५ मिनेटको लागि वैठक स्थगित भएको हो ।                                             उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री दिलेन्द्रप्रसाद बडूले बिहीबारको प्रतिनिधि सभा बैठकमा प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीले आयल निगमलाई सरकारले खारेज गर्न लागेको निराधार र झुटाे आरोप लगाएको भन्दै आपत्ती जनाउँदै आरोप को आधार सहित जवाफ दिन पनि उनले आग्रह गरेका थिए ।                                                 यहि ओलीप्रति गरिएको टिप्पणीका कारण एमाले सांसदहरुले बैठक अवरोध गरेसँगै १५ मिनेटको लागि वैठक स्थगित भएको हो ।

प्रकाशित मिति: १३ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

ग्लोबल नागरिक संवाददाता

'हामी जे देख्छौं, त्यही लेख्छौं र देखाउछौं'
सत्य-तथ्य निष्पक्ष ताजा समाचार'

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?


स्रोतहरू खुलाइएका बाहेक ग्लोबल नागरिकमा प्रकाशित सम्पूर्ण सामग्रीहरू ग्लोबल जर्नालिस्ट ग्रुपका सम्पत्ति हुन् । यसमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू छापा, विद्युतीय, प्रसारण वा अन्य कुनै पनि माध्यमबाट पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।

©2024 GlobalNagarik All rights reserved. | Website by Appharu.com